© Copyright

Warunki użytkowania serwisu © Copyright

Strony internetowe Portalu majdankrolewski.eu zawierają dokumenty chronione prawem autorskim jak również inne materiały będące pod ochroną praw autorskich. Portal wszelkich starań aby informacje ukazujące się w były rzetelne i zgodne z prawdą. W żadnym przypadku Portal nie będzie odpowiadał za jakiekolwiek straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w Portalu informacji. Korzystanie z utworów, informacji i danych umieszczonych w serwisie nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest kopiowanie utworów lub ich części, a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w wyżej wymienionej ustawie.
Wszelką odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu.

Udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie tych materiałów przez pozostałych użytkowników. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych przez Portal majdankrolewski.eu:

Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm jakie występują w serwisie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli i zostały użyte w serwisie jedynie w celach identyfikacyjnych.

Dane i informacje zawarte w naszym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w Portalu majdankrolewski.eu nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Redakcji Portalu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.