HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZEDSIĘBIORCÓW – NIGHT CUP 13-01-2023 r. Majdan Królewski.

HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZEDSIĘBIORCÓW – NIGHT CUP 13-01-2023 r Majdan Królewski „Turniej charytatywny dnia 13 stycznia 2023 roku godzina 18:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w […]

HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR PRZEDSIĘBIORCÓW – NIGHT CUP

13-01-2023 r Majdan Królewski

„Turniej charytatywny dnia 13 stycznia 2023 roku godzina 18:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim Osiedle Podlasek 71 jest zorganizowany w celu zbiórki pieniędzy na pomoc poszkodowanemu w wypadku Łukaszowi Zięba”

odczas turnieju odbędzie się licytacja czapki z daszkiem. To czapka podarowana od Aleksandra Kondratiuka z Ukrainy. Jest on historykiem, Przewodniczącym Rady Powiatu Romanowskiego a obecnie przedstawicielem Żytomirskiej Rady Wojskowej na Ukrainie. Na czapce znajduje się wzór wydanego na Ukrainie znaczka pocztowego, który przedstawia bohaterską obronę Wyspy Węży przez 13 ukraińskich żołnierzy. W tle Radziecki okręt wojenny oraz ukraiński żołnierz na wyspie pokazujący wymowny gest:

„- Tu Rosyjski okręt wojenny. … Poddajcie się!!…

– Rosyjski okręcie wojenny. Pi……..l się!”

Ustalona cena minimalna. Chętnych do licytacji prosimy o zgłaszanie się do organizatorów.

REGULAMIN

 1. Cel imprezy:

Popularyzacja halowej piłki nożnej w środowisku lokalnym.

 1. Organizator

Przedsiębiorcy gminy Majdan Królewski.

 1. Termin i miejsce

Turniej odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Majdanie Królewskim w dniu 13-01-2023 r.

Zbiórka uczestników o godz. 1730, rozpoczęcie rozgrywek godz. 1800   2100

 1. Uczestnictwo:
 2. W Turnieju biorą udział 4 drużyny 5-cio osobowe (4 zawodników i bramkarz).

Zespół liczy max. 9 zawodników.

 • Przepisy i punktacja:Czas gry: 20 min. (2×10 min.), przerwa – 3 min.Boisko oraz bramki jak do piłki ręcznej.Każdy drużyna we własnym zakresie jest zobowiązana do posiadania stroju sportowego oraz odpowiedniego obuwia halowego.Zmiany zawodników rezerwowych odbywają się w trakcie meczu (w locie), za linią końcową lub boczną boiska.Na boisku nie może znajdować się więcej niż 5 zawodników jednej drużyny.Rozgrywki zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym”.Wszelkie sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem dotyczące gry w piłkę nożną halową będą rozstrzygane przez organizatora oraz sędziów.Kolejność rozgrywek odbędzie się przez losowanie.
 • Nagrody:
 • Organizatorzy ufundują:
  • Puchary oraz dyplomy dla każdej drużyny biorącej udział w Turnieju.
   • statuetka dla króla strzelców.
   • statuetka dla najlepszego bramkarza.
   • statuetka dla najstarszego zawodnika.
 • Istnieje możliwość ufundowania pucharu lub statuetki indywidualnie, przez przedsiębiorcę lub więcej podmiotów. Takie osoby mogą zaprezentować swoją formę/działalność poprzez umieszczenie swojego banneru reklamowego na hali podczas turnieju (w uzgodnieniu z organizatorem) oraz wezmą udział we wręczaniu nagród podczas ceremonii zakończenia turnieju co podniesie rangę imprezy.

– I miejsce

– II miejsce

– III miejsce

– IV miejsce

– najlepszy bramkarz

– najlepszy strzelec

– najstarszy zawodnik

Pragniemy podkreślić, że jest to turniej charytatywny i wszystkie pieniądze zebrane za wręczenie nagród trafią na cel charytatywny.

Organizator zapewnia: obsługę sędziowską, napoje oraz ciepły posiłek dla zawodników. Za wszelki inne nieprzewidziane zdarzenia zawodnicy ponoszą własną odpowiedzialność.

 • Obowiązki drużyn:

Każda drużyna w dniu turnieju wniesie opłatę do organizatora za udział w turnieju

w wysokości 450 zł (50 zł od zawodnika).

„Inne” napoje we własnym zakresie.

Kibice mile widziani.