2018.01.03 Zdarzenie drogowe na trasie nr 9. Motocykl zderzył się z audi

2018.01.03 Zdarzenie drogowe na trasie nr 9. Motocykl zderzyła się z audi. Info: podkapacka.policja.gov.pl Niemal dwa promile alkoholu w organizmie miał 35-letni motocyklista, który trafił do szpitala po zderzeniu z […]

2018.01.03 Zdarzenie drogowe na trasie nr 9. Motocykl zderzyła się z audi.

Info: podkapacka.policja.gov.pl

Niemal dwa promile alkoholu w organizmie miał 35-letni motocyklista, który trafił do szpitala po zderzeniu z osobowym audi. Do wypadku doszło w piątek w Majdanie Królewskim. Kierowca osobówki nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło w piątek około 15, w Majdanie Królewskim na drodze wojewódzkiej nr 9, na odcinku relacji Nowa Dęba – Kolbuszowa. Ze wstępnych okoliczności wynika, że kierujący audi 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście jadącemu krajową „dziewiątką”. W wyniku zderzenia 35-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego miał 1,92 promila alkoholu w organizmie. Kierowca audi był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

Pracujący na miejscu  policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów.W sprawie trwają dalsze czynności.

Zobacz więcej…